Travazol Krem Kullananlar – Obilsin

Travazol Krem Kullananlar
Çeşitli cilt problemlerinde kullanılan Travazol, bakteri ve mantarlardan kaynaklanan sorunların tedavisinde etkilidir. Genellikle kızarıklık, iltihap ve egzama durumlarında hekimler tarafından önerilmektedir. Sadece eczanelerde bulunabilen bu ilaç, ancak doktor tavsiyesi ile kullanılması gereken bir kremdir. Travazol Krem kullananlar Kullanmayı düşünen veya kullanmayı düşünen kişilerin mutlaka bir doktora danışması ve içindeki maddelere alerjisi olup olmadığını kontrol ettirmesi gerekmektedir. Eğer içeriğindeki maddelerden herhangi birine alerjiniz varsa yaşadığınız cilt rahatsızlığını gidermek için kullanacağınız bu ilaç istenmeyen sorunlara yol açacaktır.

Travazol krem ​​kullananlar Pek çok kişinin merak ettiği soru, bu ilacın uçuk gibi durumların tedavisinde kullanılabilirliğidir. Travazol virüs türüne karşı etkili olmadığından uçuklara karşı etkili değildir. Aynı zamanda özellikle küçük yaştaki çocuklarda kızamık, suçiçeği gibi hastalıklarda kullanılması önerilmez. Kremin aktif maddeleri diflukortolon laverant ve izokonazol nitrattır. Ayrıca alkol, vazelin ve damıtılmış su da içerir. Bu yapısı sayesinde havaların sıcak olduğu dönemlerde çocuklarda oluşabilecek pişik sorununu ortadan kaldırmak için de kullanmak mümkündür.

Travazol Krem nasıl kullanılmalı?

İstenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak için doktorunuzun belirttiği oranda kullanmaya özen göstermeniz önerilir. Genellikle günde iki kez ilgili bölgeye uygulanan bu krem, düzenli kullanıldığında bazı cilt sorunlarını çözer. Travazol’ü eczanelerden reçeteyle satın alabilirsiniz.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın