Basen Neresi, Basen hangi bölgeye söyleniyor

Kalça nerede? Havza olarak bilinen bölge hangisidir?

Kadınların sürekli konuştuğu kalçalar çekici bir vücut için oldukça önemlidir. Kolay kilo alınabilen ve her zaman yağlanmaya en yatkın bölge olarak bilinir. kalça bölgesi Fit ve güzel bir vücut için ideal ölçülerde olmalıdır. Kalçalar her zaman kilo belirtisi değildir. Zaten kilolu kadınlarda var olan kalçalar pek çok zayıf kadında ya da ideal kilodaki kadınlarda da mevcut olabiliyor.
Kalça nerede? sorusu birçok kadının merak ettiği sorudur. Kalça ölçüsü alınırken kalçanın alt kısmı ve bacağınızın üzerinden geçen kısım esas alınmalıdır. Kadınların daha çok kum saati görünümüne sahip olmasının sebeplerinden biri de kalçalarıdır. Alt bölgedeki genişlemenin sebebi her zaman kalçalarımızdır.

kalça bölgesi Çoğu zaman kalça ile karıştırılır. Kalçalar aslında bel ile kalça arasındaki en geniş bölgedir. Çoğu zaman da genetik yatkınlık, beslenme düzensizlikleri, hareketsizlik gibi nedenlerden dolayı olması gerekenden daha büyük olabilir.

kalça nerede?

Kalçaları Eritmek Kolay Mıdır?

Fit ve estetik bir vücut için kalçalarınızın ideal ölçülerde olması çok önemlidir. Peki ideal kalça ölçüsü var mı? Varsa bu ölçüler nelerdir? İdeal kalça ölçüsü her kadın için farklıdır. Bu ölçüm vücudunuzun diğer bölgeleriyle orantılı olmalıdır. Çünkü kalça bölgesi Dışarıdan bakıldığında göğüs ve bele göre geniş olduğunda rahatsız edici bir görünüme sahiptir.

kalça nerede?
Eğer kalça ölçülerinizin idealin dışında olduğunu düşünüyorsanız işiniz aslında biraz zor olacaktır. Çünkü kalçalar kadın vücudunda eriyip şekil alması en zor kısımlardan biridir. Geniş kalçalara sahipseniz hem düzenli bir beslenme sistemine hem de düzenli bir egzersiz programına bağlı kalmalısınız. Bunun için biraz sabırlı olmanız gerekebilir. Çünkü diyet yaptığınızda verdiğiniz kilolar kalçalarınızdan düşmeye başlayacaktır. Yağ yakıcı beslenmenizi mutlaka kalçalarınızı hem daraltacak hem de sıkılaştıracak bir egzersiz programıyla desteklemelisiniz. Bu tür diyet ve egzersiz programını belirli bir süre düzenli olarak uyguladığınızda kalçalarınızdaki daralmayı görebilirsiniz. Kalça nerede? Çekici bir vücuda ve ideal kalçalara sahip olmayı bilen ve isteyen kadınların bunu yapması gerekir.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın