Bir kadın kocasıyla yatmıyorsa sebepleri ne olabilir

Cinsel yaşam evlilik için çok önemli bir detaydır. Cinsel yaşamlarında her zaman renkli ve heyecanlı kalmayı başaran çiftler için bu durum genel olarak ilişkiye de yansıyor. Bir ilişkide erkek ya da kadın partnerinden uzak duruyorsa bunun altında yatan çok önemli nedenler olacaktır. Hele ki kadının kocasıyla yatmaması evliliği derinden sarsabilecek bir sorundur. Bir kadın kocasıyla yatmıyorsa bunun birçok farklı nedeni vardır. Eşinizin size neden mesafeli davrandığını anlayamıyorsanız şimdi anlatacağımız nedenleri inceleyebilirsiniz. Bu bazen eşinizden kaynaklanıyor olabilir, bazen de farkında olmadan onu kendinizden uzaklaştırıyor olabilirsiniz. Bu ayrıntılara dayanarak cinsel hayatınızdaki sorunun gerçekte nereden kaynaklandığını kendiniz tahmin edebilirsiniz. Ve buna göre önlem alarak ilişkinizi ve evliliğinizi ayarlayabilirsiniz.

Aşk sözleri

Cinsel ilişki sırasında veya sonrasında kadınlar her zaman yaşadıkları deneyimlerin sevgiyle desteklenmesini ister. Kadınlar sadece belirli ihtiyaçları karşılamak için değil, sevgiyle beslenen cinsel ilişkiyi tercih ediyor. Eşinizle sevişirken bu deneyimlere sevgiyi de dahil etmezseniz bir süre sonra eşiniz sizinle cinsel deneyimlerini bırakıp uzaklaşacaktır.

takdir edilme hissi

Kadınlar için vücut kusurları her zaman bir kabustur. Özellikle sevişme sırasında herhangi bir şekilde maruz kalan kadınlar, kusurlarından dolayı samimi ve samimi davranamazlar. Eğer eşinizin vücut kusurları varsa, onunla sevişirken bu kusurlardan hiç rahatsız olmadığınızı ve onu her bakımdan sevdiğinizi ona iletmelisiniz. Böylece takdir edilme duygusu kadınların duygularına nüfuz edecektir. Bir kadın kocasıyla yatmıyorsa sevilmediğini düşünebilir.

kötü kokular

Erkeklerin her zaman temiz ve hijyenik olması kadınlar için çok önemli bir detaydır. Sigara, alkol, ter kokusu, yıkanmamış vücutlar ve fırçalanmamış dişler kadınlar için zor sınavlardır. Kişisel bakımınıza ve temizliğinize önem vermezseniz bir süre sonra eşiniz sizinle yatmamak için bahaneler üretmeye başlayacaktır.

Kısa süreli sevişme

Erkekler için sevişme süresi genellikle oldukça kısadır. İstedikleri birlikteliğin bir an önce gerçekleşmesini isteyen erkekler bu süreci kendileri için kısa tutmak isterler. Ancak kadınlar duygularını katarak sevişmek isterler. Bir kadını mutlu edebilmek, ona gerekli tatmini sağlayabilmek onun her zaman sizi arzulamasını sağlayacaktır. Aksi halde eşiniz sizinle yatmamak için bahaneler bulacaktır.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın