Birbirimizi Ne Kadar Tanıyoruz Soruları Arkadaş

Arkadaşlar çoğu zaman birbirlerini çok iyi tanıdıklarını düşünürler. Tuttukları takımlardan, sevdikleri yemeklere kadar birbirlerinin favori eğilimlerini bilseler de bilmedikleri pek çok şeyin olduğu aşikar. Birbirimizi ne kadar iyi tanıdığımıza dair sorular, arkadaşların bu bilinmeyenleri öğrenmesi için mükemmeldir. Arkadaşlarınız hakkında bilmediğiniz şeyler olduğunu düşünüyor ve arkadaşınızı daha yakından tanımak istiyorsanız “Birbirimizi ne kadar tanıyoruz arkadaşlar?” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Sizi en çok hangi film ağlattı ve neden bu kadar ağladınız? Yemediğiniz ve en nefret ettiğiniz yiyecekler nelerdir? Hangi ünlüye aşık oldunuz ve hala aşık mısınız? Ayakkabı numaranız nedir? Hayatınızdaki en gurur verici anınız nedir? Hayatınızdaki en büyük başarılar nelerdir? Hayatınızdaki en utanç verici anınız nedir ve ne zaman oldu? Gelecekte hangi işi yapmak istersiniz? En sevdiğiniz emoji hangisi ve bu emojiyi sık sık kullanıyor musunuz?

birbirimizi ne kadar tanıyoruz arkadaşlar sorular

En sevdiğiniz tatlı hangisi ve bu tatlıyı neden bu kadar çok seviyorsunuz? En nefret ettiğin kişi veya kişiler kim? Cep telefonu numaramı ezbere biliyor musun? Burcum ve yükselen burcumu biliyor musun? Kimsenin bilmediği sırları neler? En sevdiği nesne nedir ve neden en çok bu nesneyi seviyor? Sizin için mutluluk nedir ve sizin için ne anlama geliyor?

Birbirimizi Ne Kadar İyi Tanıyoruz? Bir Arkadaşa Sorulacak En İyi Sorular

Arkadaşların birbirlerini daha iyi tanıyabilmeleri için bu soruları sormaları gerekir. Sorulan sorularla taraflar, arkadaşları hakkında her şeyi bildiklerini düşünseler de gerçeğin öyle olmadığını hemen görebilirler. Bu sorular sayesinde arkadaşları hakkında pek çok yönü bilmediklerini fark ederler. Arkadaşlarınızı tanımanıza yardımcı olacak diğer sorular aşağıdaki gibidir.

birbirimizi ne kadar tanıyoruz arkadaşlar sorular

Arkadaşınızın bir milyon lirası olsa ilk olarak ne alırdı? Arkadaşınız sarışınlardan mı yoksa esmerlerden mi hoşlanıyor? Arkadaşınız kısa insanlardan mı yoksa uzun insanlardan mı hoşlanıyor? Arkadaşınızın en belirleyici özelliği nedir? Arkadaşınız zamanının çoğunu ne yaparak geçiriyor? Arkadaşınızın içe dönük veya dışa dönük bir tutumu var mı? Arkadaşınız için bu hayattaki en önemli şey nedir?

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın