Birisi Seni Neden Engeller? – Obilsin

NEDEN BİRİSİ SİZİ ENGELLER

Son dönemde teknolojinin yaygınlaşması ve sosyal medya uygulamalarının kullanımının artması, 7’den 70’e herkesi sosyal medya uygulamalarında bir araya getiriyor. Günlerinin çoğunu sosyal medyada geçiren insanlar artık internet üzerinden birbirleriyle etkileşime giriyor. Sosyal medya uygulamalarının işleyişinde farklılıklar bulunmaktadır. Ancak birçok sosyal medya uygulaması temelde aynı işlevi görüyor. Her kullanıcı kullanmak istediği sosyal medya uygulamasında bir profil açar. Peki ya sosyal medya? Birisi Sizi Neden Engellesin?

Neden Engellendim?

Kullandığınız sosyal medya uygulamasında takip ettiğiniz bir arkadaşınız veya kişi tarafından engellendiyseniz bunun farklı sebepleri olabilir. İnsanlar konuşmak istemedikleri veya rahatsız oldukları kişileri sosyal medya uygulamalarında engelleyebilirler. Bazı insanlar artık arkadaş olmak istemedikleri kişileri arkadaşlıktan çıkarmak yerine engellemeyi tercih ediyor. Birisi Sizi Neden Engellesin? Sorunun çeşitli cevapları olabilir. Bir hesap tarafından engellendiyseniz, bu durum hesap sahibi tarafından bilerek ve gönüllü olarak yapılmıştır.

Engel Nasıl Kaldırılır?

Maalesef sosyal medyaya konulan blokajlar ancak hesap sahibi tarafından kaldırılabilmektedir. Hesap sahibi dışında başka bir hesaba veya uygulamaya konulan blokajın kaldırılması mümkün değildir. sosyal medyadan Birisi Sizi Neden Engellesin? sorusunun cevabıyla sık sık karşılaşmak mümkün. İnsanlar artık konuşmak istemedikleri, davranışlarını beğenmedikleri kişilerin hesaplarını bloke ederek o kişilerden süresiz olarak uzaklaşıyorlar.

Check Also

Geceye Bir Söz Bırak

Geceye Bir Söz Bırak: Şiirin büyüsünü paylaşabileceğiniz, duygularınızı ifade edebileceğiniz bir platform. Kendinizi şiirle anlatırken, diğerleriyle de bağlantı kurun.

Bir yanıt yazın