En İyi Soygun Filmleri – En İyi Dolandırıcılık Ve Hırsızlık Filmleri

Soygunlar belki de dünyadaki en riskli ve en meşakkatli planlı girişimlerden biridir. Akıllı planlar, keskin olay yeri incelemesi, kendine güvenen bir grup, silahlar ve son olarak maskeler… Bu unsurla tamamlandığında soygun olacağı doğrudur. Filmlerde de harika işlenen soygun filmleri için. en iyi soygun filmleri adlı listemizi derledik. İzlemenin tadını çıkarın!

İçerideki adam

Eğer iyi bir plan varsa o soygun kendiliğinden ve muhteşem bir şekilde gerçekleşecektir. Önde gelen bir soyguncunun yaptığı bu harika planla soygun başarıyla tamamlanır ancak en gizemli insanlar bile arkalarında küçük kapılar ve deliller bırakır. Dedektif Keith Frazier zamanını bu soygunun sorumlularını bulmaya harcıyor. Heyecan dolu anlar yaşamak istiyorsanız bu film tam size göre.

italyan işi

Diyelim ki soygun ekibi soygun sonunda kazıklanarak çalınıyor… Soygun sonunda tüm ekibi aldatan birinin konusunu ele alan filmde bu kişi en büyük hatayı yapmış. Onun hayatı. Hile yapmak kolay olabilir ama kime ve kime becerdiğiniz de bir o kadar önemlidir. Film boyunca soygun ekibinin bu şahsı zorlu takibini izleyeceğiz. italyan işi en iyi soygun filmleri Listemizde olmayı hak ediyor.

Toplum Düşmanları

1930’lu yıllarda Amerika’da vurguncular ve çeteler hayallerindeki günleri yaşıyordu. John, Nelson ve Floyd’un gerçekleştirdiği muhteşem soygunların anlatıldığı filmde, bir FBI yöneticisi vurguncuların peşine düşmek zorunda kalıyor. Kedi-fare kovalamacasına dönüşen filmde aksiyon dolu anlarda kendinizi kaybedeceğinizden eminiz. En iyi soygun filmleri Bu filmi de listemize dahil etmeyi seçtik.

Başlangıç

Son 20 yılın en iyi filmlerinden biri olan Inception, bir grubun fikir hırsızlığını konu alıyor. Üstelik soygunların sadece para ve eşya için yapılmadığı da bir gerçektir. Hırsızlık sırasında hayal dünyasında kaybolurken aynı zamanda gerçeklik algınızı da sorgulamaya başlayacaksınız. Fikir hırsızlığının ne kadar önemli olduğuna kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz. En iyi soygun filmleri “Başlangıç” listemizin en sevilen filmlerinden biri.

Hırsızlar Şehri

Bir soygunda profesyonelliğin en önemli unsur olduğunu söyleyebiliriz. Doug isimli soyguncu seri soygun planlarını tamamlamaya çalışırken hırsızlıklar da o kadar kolay olmayacaktır. Bu süreçte Doug, banka müdürü olan ve soygunlara karışan Rebecca’ya aşık olacaktır. Profesyonellik gereği duygularını bastırmaya çalışan Doug’ın ne kadar başarılı olacağını filmde göreceğiz. Bu duygusal zayıflık, bir FBI çalışanının soyguncuları yakalamasını çok daha kolaylaştıracaktır.

Sihirbazlar Çetesi

Bir grup soygun çetesinin üyeleri aynı anda iki yerde bulunabilir mi? İmkansız, dediğinizi duyar gibiyiz. Sihirbazlar Çetesi filminde sihirbazlık gösterisi yapan soygun çetesi aynı zamanda bankayı da soyar. Olayı çözmeye çalışan FBI çalışanı Dylan için işler karmaşıklaşıyor ve zorlaşıyor. Bakalım FBI çalışanı Dylan bu inanılmaz soygunu çözebilecek mi?

Haydut

İki dolandırıcının bir FBI çalışanı tarafından yakalanması onlar için yolun sonu gibi göründü. Her şeye rağmen FBI ile birlikte çalışmak zorunda kalan dolandırıcılar, diğer dolandırıcıları da yakalamak zorunda kalıyor. Rollerin tamamen değiştiği filmde bu iki dolandırıcının zor anlarına tanık olabilirsiniz. düzen temel filmi en iyi soygun filmleri aralarında olmayı hak ediyor.

Üç Kral

Körfez Savaşı’nda üç asker tüm hayatlarını savaşarak geçirir. Savaş devam ederken bu üç asker bir yığın altın külçesine rastlar ve eve döndükten sonra geri dönüp altını geri almaya kararlıdır. Aynı zamanda halkın içler acısı durumunu gören askerlerin altın konusunda ne yapacağı da belli değil. Filmde üç askerin arasındaki fikir ayrılıkları çok güzel işleniyor.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın