Erkek Arkadaşın Fotosuna Yorum – Obilsin

Sosyal medyada fotoğraf paylaşmak birçok insanın ortak paydasıdır. Sosyal medyada tek tek ya da grup halinde, yenilen yemeklerin ya da gidilen yerlerin ardından paylaşılan fotoğraflara rastlamak çok kolay. Öte yandan erkek arkadaşların fotoğrafları altında yorum yapmak zor olabilir. Erkek arkadaşlarınızın fotoğraflarının altına ne yazmak istediğiniz konusunda kararsız kaldıysanız Erkek Arkadaşınızın Fotoğrafına Yorum Yapmak başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yakınlaştığınız Erkek Arkadaşınızın Fotoğrafına Yorum Yapın

Arkadaşlığınızın samimi ve oldukça sıcak olduğu erkek arkadaşlarınız hakkında yorum yaparken kendinizi rahat hissetmeniz sizin için faydalı olacaktır. Olumlu veya olumsuz yorumlarınız arkadaşınız tarafından onaylanacaktır. Yakın ilişkide olduğunuz erkek arkadaşınızın fotoğrafına yapılacak yorum şu şekilde olabilir: Sigarayı ekrana tuttum, kendiliğinden yandı. Güvenlik yeleği giymemiz gerekiyor mu? Annen arı mı? Bal gibi bir bebek doğurdu. Ateş ediyorsun. Abi numaranı değiştirdin dedin ama hâlâ 10 numarasın. Milletvekili değilsin ama bakanın çok. Mekanın sahibi geldi, yavaş yavaş dağılalım. Keşke mermi sayısı artsa da artık ateş edemeyesiniz. Harika çıktın. Akıllı telefonumun ekranı çatladı. Sıcak su gibisin, hem akıyorsun, hem yanıyorsun. Sesten hızlısınız, ışıktan ise biraz yavaşsınız. Güvenlik yeleği giymemiz gerekiyor mu? Keskin nişancı mısın? Muhtemelen kalbimden vuruldum. Mekan alev aldı. Cennetten mi düştün, ne güzel. Ana sayfama meteor çarptığını sanıyordum, meğerse o senmişsin. Polisi arayın çünkü artık kimse güvende değil. Biz sana fotoğraf koy dedik, taş attın. Her yer yine yanıyor, şimdi kim söndürmeye çalışacak? Tarih seni güzelliklerle yargılayacak.

İyi Tanımadığınız Erkek Arkadaşınızın Fotoğrafına Yorum Yapın

Sizden çok uzakta olan erkek arkadaşlarınızın fotoğraflarına yorum yaparken dikkatli olmalısınız. Yorumlarınızın çok soğuk ya da sıcak olması arkadaşınızın size karşı davranışını değiştirebilir. Uzak ilişki yaşadığınız erkek arkadaşınızın fotoğrafına yorum şu şekilde olabilir. Harika görünüyorsun. Kıyafetiniz size çok yakışıyor. Seni gördüğümden beri daha da yakışıklı oldun. Fotoğrafta çok karizmatik görünüyorsun. Bir ceket bir insanda ancak bu kadar güzel durabilir. Harika bir fotoğraf. Çok hoş görünüyorsun.

Check Also

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler: Hayatın derinliklerine inen, düşünmeye sevk eden anlamlı sözler burada! Her konuya dair özlü mesajlar için hemen ziyaret edin.

Bir yanıt yazın