Erkekle Konuşacak Konular 8 Önemli Konu

Bir Erkekle Konuşulacak Konular
Bir erkekle sohbet edeceksin ve ne hakkında konuşacağını bilmiyor musun? Bir erkekle vakit geçirmenin bazı önemli soruları ve konuları vardır. Bu konuları saatlerce konuşabilirler. Bu sorunlar nelerdir? bir.Spor aktiviteleri
Spor bir erkek için vazgeçilmezdir. Futbol, ​​basketbol, ​​tenis gibi spor karşılaşmaları ilgi alanları arasındadır. Konuştuğunuz kişinin ilgi duyduğu spor türüyle yapacağınız sohbet onun için etkileyici ve keyifli olacaktır. 2.Filmler ve diziler
Bir insanın günlük olarak yapabileceği şeyler sınırlıdır. Eğer oyun oynamak ya da spor yapmakla ilgilenmiyorsa geriye sadece film ve dizi izlemek kalıyor. Birlikte izlediğiniz dizi ve filmler hakkında konuşabilirsiniz. Filmden çıkardığı anlam ya da onu etkileyen sahneler hakkındaki görüşlerini öğrenebilirsiniz. İzlemediği diziler hakkında spoiler vermeden bilgi verebilir, önerilerde bulunabilirsiniz. 3.Hayattan beklentiler
Gelecek planlarınız hakkında konuşabilirsiniz. Erkekler de kadınlar kadar gelecek hayali kuruyor. Bu hayallerinizin gerçekleşme ihtimalinden bahsederseniz karşı tarafı çok mutlu edersiniz. Ona olan güveninizden etkilendi.

yemek keyfi

Sevdiği ve sevmediği yiyecekler hakkında konuşabilirsiniz. En sevdiğiniz yiyecekleri ve nerede yemeyi sevdiğinizi öğrenebilirsiniz.

Müzik zevki

Ne tür müzikten hoşlandığı hakkında konuşabilirsiniz. Tavsiye ettiği müzikleri dinleyerek yorum yapabilir ve konuyu genişletebilirsiniz. Bu sayede arka planda çalan şarkının etkisiyle hoş bir diyalog ortaya çıkacaktır.

Boş zamanlarında yapmaktan hoşlandığı şeyler

Bazı erkekler canlı bir ortamdan hoşlanır, bazıları ise sessiz bir ortamdan hoşlanır. Bu soruyu sorunca mesele şuraya geliyor. Kimisi kalabalık, hareketli yerlere gitmek, kimisi ise sahilde yürüyüş yapmak ya da uzanıp müzik dinlemek diyebilir. Bu doğrultuda konu buradan itibaren genişleyerek keyifli bir sohbete dönüşüyor. 7.Hayatınızda en keyifli anınız hangisiydi?
Böyle bir soru sorarak hem karşınızdakinin günün tadını çıkarmasını, hem de enerjisiyle mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. O anın etkisiyle keyifli bir sohbet olacağına eminim.

kırmızı Hat

Yapmaktan nefret ettiği ve hayatında yapmayacağı şeyler hakkında konuşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede karşınızdaki kişinin neyi sevip neyi sevmediğini anlayabilir, karşınızdakine yapmamanız gereken şeyleri fark edebilirsiniz. Erkekler göründüklerinden daha zor değiller. Konuyu küçük bir cümle ile istediğiniz yere taşıyabilirsiniz ve bu sayede sohbetiniz akıcı ve güzel olabilir.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın