Eski sevgiliyle arkadaş kalmak olur mu

Pek çok kişinin büyük tepki gösterdiği, aynı zamanda pek çok kişinin de neden olmasın dediği o meşhur soruyu gelin size soralım. Eski sevgilinle arkadaş kalmak Bu mümkün mü? Aslında bu sorunun sırrı ilişkinin nasıl bittiğine ve tabi ki ilişkideki kişilerin kişiliklerine göre değişmektedir. Ve elbette bu, ilişki bittikten sonra iki kişinin kendine çizeceği yola bağlı. Yeni aşıkların bu yola bakış açısı da önemli rol oynuyor. Öncelikle ilişkinin nasıl bittiğini düşünelim. Büyük tartışma ve kavgalar sonucu biten bir ilişki varsa, eski sevgilinle arkadaş kalmak Söz konusu olamaz. Bir ilişki saygı çerçevesinde konuşarak, anlaşarak sonlandırılırsa her iki tarafın da arkadaş kalma ihtimali ortaya çıkabilir. İkinci faktör olarak bu durumda kişilikler önem kazanmaktadır. Daha bağışlayıcı, daha naif, daha anlayışlı insanlarla ilişki söz konusuysa elbette. eski sevgilinle arkadaş kalmak durum meydana gelebilir. Ancak kıskanç kişilerle bir ilişki varsa sonrasında arkadaş kalmanız mümkün değildir. Son olarak her iki tarafta da oldukça ideal ve anlayışlı insanlar olsa da eski sevgilinizle kısa süreliğine de olsa arkadaş kalmanız mümkün olabilir. Ancak bu iki kişinin hayatına giren ve bu eski ilişkinin farkına varan yeni aşıkların çoğu bu durumu onaylamaz. Ve malesef eski sevgilinle arkadaş kalmakyeni sevgilinle birlikteyken mümkün değil.

Eski sevgilin sana arkadaş kalmanı söylüyorsa

İlişkiniz bittiyse ve eski sevgiliniz sizinle arkadaş kalmak istediğini söylüyorsa iki olasılık vardır. Eski sevgilinle arkadaş kalmak İsteyen taraf için ilişkinin pek de sevgi dolu olmadığı düşünülür. Yani bir zamanlar sizi çok seven ve sevgiyle terk eden bir kişi artık sizinle arkadaş kalamayacaktır. Bu kötü kısmı. İşin güzel yanı, seninle arkadaş kalmak isteyen eski sevgilinin seni kaybetmek istememesidir. Size değer veriyor ve bu değerin sonucunda sizin her zaman hayatında olmanızı istiyor.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın