Mikail Meleği Kolyesi Anlamı – Obilsin

Mikail, Tanrı’nın yarattığı ilk varlık ve ilk melek olarak bilinir. Dört baş meleğin ilki olan Mikail, kendisinden sonra yaratılan evrendeki tüm varlıkların yaratılışında yer almıştır. Dolayısıyla çok farklı bir misyonu var. Evrenin düzeninden ve korunmasından sorumludur. O aynı zamanda negatif enerjiyle savaşan ve dünyayı negatif enerjiden arındıran bir melektir. Birçok farklı alanda sembol olarak kullanılan melek Mikail kolye tasarımlarında tercih edilmektedir. Michael melek kolyesinin anlamı Çok derin bir enerjisi var. Angel Michael’ın her zaman çok temiz ve pozitif bir enerjisi var. Tüm dinler tarafından tanınan ve kabul edilen Mikail, enerjiyi artıran, nötralize eden ve negatif enerjiyi temizleyen çok güçlü bir yapıdır. Bireylerde veya gruplarda var olan uyumsuzluk ve olumsuzlukları temizleyip ortadan kaldırdığına inanılmaktadır. Çünkü Michael melek kolye Taktığınızda üzerinizdeki tüm negatif enerjilerin yok olacağına ve bu pozitifliği daima etrafınıza yayacağınıza inanılır. Yeryüzüne bedenle inen tek meleğin Mikail olduğu bilinmektedir. Michael Angel kolyelerindeki figürle birebir eşleşen bu melek, yardıma çağrıldığında sevgiyle geliyor. Her zaman korunmaya çalışan herkesi korur ve ihtiyacı olan herkese yardım eder.

Michael Melek Kolye Enerji

Michael melek kolye Melek Mikail’in tüm enerjisini taşır. Bu nedenle kullanan kişilere daima pozitiflik ve şifa verdiği düşünülmektedir. Başmelek Mikail’in sahip olduğu enerji sevginin enerjisidir. Bu enerji sayesinde herkese iyileşme ve olumsuzluklardan kurtulma fırsatı verir. Başmelek Michael melek kolye Kullanıcıların niyete ve duaya inandıkları bilinmektedir. Bu kolye ile arınmaya niyetlenenlerin Mikail’in enerjisini günlük yaşamlarına aktardıklarına inanılıyor. Bu nedenle kapılarının her zaman büyük mucizelere ve kişisel değişimlere açık olduğu bilinmektedir. Bu kolyenin sağladığı enerji bize her zaman samimi olmak, her şeyi sevgiyle yapmak gibi olumlu özellikler kazandırır. Hayatımızda kaygıya, üzüntüye yer bırakmadan, inançsız ve samimiyetsiz tutumlardan bizi uzak tutar. Tüm bu pozitif enerjileri üzerinizde taşımak ve olumsuzluklardan uzaklaşmak istiyorsanız Michael kolyesi alabilirsiniz. Tüm bu güzel enerjileri bir başkasına göndermek istiyorsanız o kişilere Michael kolyesi hediye edebilirsiniz.

Check Also

Geceye Bir Söz Bırak

Geceye Bir Söz Bırak: Şiirin büyüsünü paylaşabileceğiniz, duygularınızı ifade edebileceğiniz bir platform. Kendinizi şiirle anlatırken, diğerleriyle de bağlantı kurun.

Bir yanıt yazın