Güzel instagram yorumları iltifat – Obilsin

Artık Instagram kullanmayan kalmadı. En yakın çevremizin, dostlarımızın ve meslektaşlarımızın bizi takip ettiği bu alanda paylaştığımız resimlere gelen güzel yorumlar hepimiz için önemli bir motivasyon kaynağıdır. Yine en sevdiğimiz dostlarımıza veya akrabalarımıza yaptığımız güzel yorum ve iltifatlar her zaman güzel bir imaj oluşturur. Bu nedenle en yakın dostlarımız, sevgililerimiz, akrabalarımız güzel yorum ve iltifatlarda bulunmak konusunda birbirleriyle yarışır. Bu yarışa katılmanız ve Instagram yorumlarında her zaman en güzel iltifatları yapabilmeniz için bazı önerilerimiz olacak. Elbette bir kişiye iltifat etmeden önce onun hayatımızdaki yeri çok önemlidir. Arkadaşa iltifat kesinlikle sevgiliye iltifatla aynı olmayacaktır. Bunun için sizlere iki farklı grupta birbirinden güzel Instagram yorum iltifat sözlerini sunuyoruz. İşte o etkileyici detaylar;

Güzel Instagram yorumları bir arkadaşa iltifat ediyor

Bu renk tam sana göre, harika görünüyorsun! Seni gördüm, bu benim günümdü. Gülerken gülmemek mümkün değil. İnsanların içindeki iyiliği ortaya çıkarmanı seviyorum. Güneş senin olduğun her yerde doğar sevgili dostum. Her zaman benimle olacağını biliyorum. Çünkü sen gerçek bir arkadaşsın. Sen bu hayatta güvendiğim nadir insanlardan birisin. Söylediğin her kelimeye güveniyorum. Biz ahirete kadar canız, canız ve biriz. En sıkıntılı zamanlarda… Allah herkese sımsıkı sarılabileceği, dertlerini paylaşabileceği dostlar nasip etsin… Herkesin yanında gülmeden duramadığı bir arkadaşı olmalı. O benim arkadaşım değil kardeşim. Bazı insanlara şifa oluyor. Allah şifa versin. Yanında huzur bulduğunuz dostlarınızı kaybetmeyin. Gerçek arkadaşların birlikte çekilmiş çok az fotoğrafı var. Kardeşim olman için kan bağına gerek yok. Fazlası zararlı olmayan iki şey; Biri sensin, diğeri senin kokun. Artık uzakta olsan da hayalin yeter bana, bir gün geleceksin yanıma, o zaman yaşamaya başlayacağım. Bütün güzelliğimi, mutluluğumu, heyecanımı sana getiriyorum çünkü seninle yaşıyorum. Daha sonra görmememi söylediler. Eğer Allah seni bu yaşta karşıma çıkarsaydı; Benim hatam mı? Yüzünü benden çevirme ne olur, sozadresi.com dünyam cehenneme döner, yüzüme gülümse lütfen, sensiz hayat bana haram olur gül yüzlüm. Seninle hayatın tadını çıkarmayı öğrendim, elini tuttuğumda kalbimin atışını hissettim, sözlerinle gülmeyi öğrendim aşkım. Bir umut serpilsin yüreğinize, bin bir mutluluk doğsun günlerinize, her şey siz ve gözleriniz kadar güzel olsun. Sen bir erkeğin istediği ama sahip olamadığı varlıksın. Sen benim sahte bir dünyaya gönderilmiş tek gerçeğimsin aşkım. O kadar güzelsin ki manzaralar seni izlemeli. Senin iç güzelliğin bu sahte dünyada bütün pollyanna aşklara yeter, aşkım, içinin güzelliği yüzünde parlıyor ay yüzlüm. Gözlerindeki hayat ışığı dünyamı aydınlatıyor, yaşadığım hayat seni kıskanıyor bebeğim. Seni seviyorum demeyi seviyorum, gözlerine baktığımda sıcak gülümsemeni seviyorum. Sen benim gülüşümsün, dünyadaki tek nefesimsin, mis kokulu gelinim, senin için ölürüm. Sen, içilen ama aldanmayan, seveni yanıltmayan, sevincini yanıltmayan, varlığına doyamayan, yokluğuna katlanamayan bir pınarsın. Dünyanın 7 harikası bile senin yanında değersizdir aşkım, sen benim içimdeki dünyamın tek harikasısın. Aşkı seninle öğrenirken, güzel yüzüne aşık oldum. Aşkı seninle öğrenirken sensiz kalmaktan korktum canım.

Check Also

Geceye Bir Söz Bırak

Geceye Bir Söz Bırak: Şiirin büyüsünü paylaşabileceğiniz, duygularınızı ifade edebileceğiniz bir platform. Kendinizi şiirle anlatırken, diğerleriyle de bağlantı kurun.

Bir yanıt yazın