İlk Tanışmada Sorulacak Sorular Nelerdir ?

İlk Buluşmada Hangi Sorular Sorulmalı?

Kız ya da erkek fark etmez, İlk buluşmada sorulacak sorular özgün ve akıllı olmalıdır. Karşılaşacağınız kişinin karakterini bazı sorular sorarak en iyi şekilde analiz etmeniz mümkün olabilir.

Bu şehre taşınmanızın sebebi neydi?

Eğer sevgiliniz şehrinize ilk kez taşındıysa, ona bu soruyu her zaman sormanız gerekecektir. Ona neden bu şehre taşındığını ve buradan ne beklediğini sorun. Ayrıca taşındığı şehirden beklentilerini alıp almadığını da sorun.

Eğitim Seviyesi

Yeni tanıştığınız birinin eğitim düzeyini anlamak için genellikle hangi okuldan mezun oldunuz gibi standart bir soru sorulur ancak bu kadar basit bir soruyu asla sormamalı, bunun yerine “Öğrendiğiniz bölümle ilgili pişmanlığınız var mı?” diye sormalısınız. okudunuz mu? Beklentilerinizi karşıladı mı?” “Üniversite yıllarında en çok özlediğiniz şey neydi?” gibi sorular sormalısınız. Bu sayede konuştuğunuz kişinin eğitim seviyesi ortaya çıkacaktır.

Hangi Diziyi Seversiniz?

Genel olarak randevunuzun izlediği diziler onun kişiliğini ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle ona “hangi diziyi seversiniz?” gibi standart bir soru sormak yerine, “Yine izlediğiniz bir dizi var mı?”, “Hangi dizi erken bitti dersiniz?” gibi daha akıllıca sorular sormayı deneyin. Bu sorular karşıdaki kişinin hangi diziyi sevdiğini netleştirir.

Müzik zevki

Her yönden iyi anlaşan bir çiftten daha önemli bir şey yoktur, bu yüzden İlk buluşmada sorulacak sorular Eğer müzik arıyorsanız ne tür müzikten hoşlandığınız veya keyif aldığınız da oldukça önemli bir konu olabilir. Örneğin, sizin hiç hoşlanmadığınız bir grubu sevip sevmediğini öğrenmek istiyorsanız, “Gittiğinizde sizi utandıran bir konser var mı?” gibi bir soru sorun. Hangi müziği sevdiğinizi bilmek istiyorsanız hangi müziği sevdiğinizi sormak yerine, hangi müziği defalarca izlediğinizi ve asla bıkmadığınızı sorun.

Hobiler

Herkesin hobileri vardır ve İlk buluşmada sorulacak sorular Hobiler de var. Ancak hobileriniz nelerdir gibi çok basit bir soru yerine daha eğlenceli bir soru sorun. Örneğin para harcadığınıza asla pişman olmadığınız hobileriniz nelerdir veya hangi hobilerden çabuk vazgeçersiniz gibi sorular önemli sorulardır.

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın