Kadın kocasından neden uzaklaşır – Obilsin

Kadınlar doğası gereği duygusal ve hassas varlıklardır. Onları kırmak ve incitmek oldukça kolaydır. Özellikle ikili ilişkilerde en kolay kırılan taraf her zaman kadınlar olacaktır. Çoğu erkek karşısındaki kadını incittiğinin farkına bile varmazken, kadınlar zaten kendi içlerinde büyük fırtınalar yaşıyor. Her zaman fedakar ve verici olan kadınlar bir yere kadar sabır gösterebilirler. Ancak bu sabrın da biteceği bir nokta olacaktır. İşte o noktaya gelindiğinde kadınlar sevgililerinden ya da kocalarından uzaklaşmaya başlayacaklar. Bir kadının kocasından neden uzaklaştığını merak edenler için bunları birkaç maddede detaylandıralım;

İhmal etmek

Her zaman bakımlı olan ve kendine önem veren kadınlar, yanlarında taşıdıkları erkeklerin de bakımlı ve temiz olmasını isterler. Pek çok erkek bakımlarına dikkat etse de bazı erkekler bakımsızlıktan rahatsız olabiliyor. Eğer dikkatsiz bir adamsanız ve eşiniz sizden uzaklaşıyorsa bu duruma bir son vermek için bir an önce kendinize dikkat etmeye başlamalısınız. Temiz ve bakımlı erkekler her zaman kadınlar tarafından tercih edilir.

Kıskançlık

Kıskanç erkek profili ülkemizde oldukça yaygın. Elbette belli bir miktar kıskançlık her kadının ruhunu okşar. Ancak kıskançlık konusunda çizgi aşıldığında bu durum kadınların kabul edemeyeceği boyutlara ulaşabilmektedir. Özellikle kendi ayakları üzerinde durabilen ve özgür olan kadınlar, kıskanç erkeklerle geçinmekte zorlanırlar. Bir kadının kocasından neden uzaklaştığını merak eden erkekler için en önemli faktörlerden biri kıskançlıktır. Kıskançlaştıkça kadın uzaklaşıyor, kadın uzaklaştıkça kıskançlık seviyeniz artıyor. Bu kısır döngü sonucunda maalesef ilişkiler zorlaşıyor ve bitiyor.

özensiz tutum

Flört döneminde erkekler karşılarındaki kadını etkilemek için büyük çaba harcıyorlar. Bir kadını mutlu etmek ve onun aklını çekmek için büyük çaba harcayan erkekler, bir ilişki başladığında ve ilişki rutin hale geldiğinde eskisi gibi olmak yerine çok dikkatsiz davranabilirler. Bu durumun kadınlar tarafından kabul edilmesi zordur. Aşırı ilgiye ve jestlere alışkın kadınlar her zaman bunu arıyorlar. Dikkatsiz davranmaya başlayan erkekler ise bu davranışlarıyla zamanla kazandıkları kadınları yabancılaştırabiliyor.

monoton ilişki

Her zaman heyecanlı ve hareketli olmayı seven kadınlar, bir süre sonra monotonlaşan ilişkilerde mutsuz olurlar. Özellikle evliliklerde erkekler kadınlara göre daha monoton bir yaşamı tercih etmektedir. Ancak bu davranışlar kadınları erkeklerden uzaklaştırabilmektedir.

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın