Kızlar erkeklerden ne ister

 

Kızlar ve erkekler farklı yaratıklardır. Fiziksel ve ruhsal yapıları çok farklı olan kız ve erkek çocukların birbirlerini anlamaları oldukça zor olabiliyor. Özellikle kızlar her zaman erkeklerin kendilerini anlamadığından şikayet ederler. Ancak kadınları anlamak bu kadar basittir. Kızların erkeklerden ne istediği konusunda kısa bir araştırma yapıp burada size söylenenlere sadık kalırsanız karşınızdaki kadını mutlu edebilirsiniz. Elbette her kız için aynı kriterler geçerli olmayacaktır. Tüm iyi niteliklerin tek bir erkekte olmasını isteyen bazı kızlar vardı. Daha azıyla yetinmeyi bilen bazı kızlar var. Bunları esas almadan ortalama olarak değerlendirdiğimizde kızların erkeklerden ne istediği sorusunun yanıtları oldukça basittir. İşte kadınları mutlu eden ve erkekten istedikleri bazı davranışlar;

Onları nasıl dinleyeceğinizi bilin

Evet bazen kadınların çok konuşması, sürekli konuşması erkeklerin en büyük şikayetlerinden biridir. Ancak bu onların duygu ve düşüncelerini ifade etme şeklidir. Kızları dinlemezseniz ne demek istediklerini anlayamaz ve ona göre davranamazsınız. Her şeyi rahatlıkla anlatabilen ve yardım alabilen erkeklerin kızlar için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın.

Onlara güven verin

Her ne kadar kadın-erkek eşitliği konusunda yorulsalar da erkekler, kadınlar için güvenli limanlardır. En güçlü kadının bile savunmasız ve güçsüz kaldığı bir nokta vardır. Bu dönemlerde en güçlü kadınlar bile kendilerine güven veren bir erkeği isteyeceklerdir. Bir erkek olarak duruşunuzla, konuşmanızla, yürüyüşünüzle, imajınızla, giyiminizle karşınızdaki kıza güven vermelisiniz.

Onlara saygılı olun

Bir kadın için saygı çok önemlidir. Bir ilişkinin süresini belirleyen en önemli nokta çiftlerin birbirlerine duydukları saygıdır. Görüş farklılıklarına rağmen kızlar kendilerine saygılı davranan erkekleri isterler.

Onlara sürprizler yapın

Küçük sürprizler ilişkinizi her zaman canlı tutar. Küçük bir çiçek, kısa bir haftasonu kaçamağı, dışarıda planlanmış yemekler kızları mutlu etmek için yapılabilecek en kolay sürprizlerdir.

Onlara dikkatli davranın

Evet kabul ediyoruz kadınlar ilgiyi sever. Her zaman ayrıntılara dikkat eden kadınlar, erkeklerin de bu ayrıntıları her zaman fark etmesini bekler. Bütün bunlar alakalı olmakla ilgili. Kızların erkeklerden ne istediği sorulduğunda akla gelen ilk cevaplardan biri ilgidir.

Check Also

Geceye Bir Söz Bırak

Geceye Bir Söz Bırak: Şiirin büyüsünü paylaşabileceğiniz, duygularınızı ifade edebileceğiniz bir platform. Kendinizi şiirle anlatırken, diğerleriyle de bağlantı kurun.

Bir yanıt yazın