Whatsapp durum sözleri dini sözler

Whastapp kullanımı arttıkça ve durum paylaşımına verilen önem arttıkça herkes kendi ilgi alanına göre paylaşım yapmaya başlıyor. Dini konularda kendini yetkin ve donanımlı hisseden ve aynı zamanda dini konulara da gönül veren kişiler, Whastapp durum paylaşımlarında dini sözcükler kullanmayı tercih etmektedir. Her zaman öğretici whatsapp durum sözleri dini Farklı ve ruha hitap eden sözler arıyorsanız işte size bazı örnekler; Sevmek bu kadar güzelse, sevgiyi yaratanın ne kadar güzel olduğunu kim bilebilir? Kaç dil bildiği önemli değil. İnsanı değerli kılan kalbin dilini bilmektir… Hz. Mevlana Hiç kimse başkasının kulu değildir. Hz. Ali Kötü niyetli birinin attığı ok mutlaka kendine döner. Binmek için zulüm şarttır, zulüm yoktur. Hz. Aman Tanrım; Özümüzü imanla, yüzümüzü tevazu ile, sözümüzü edeple, ömrümüzü Kur’an ile eyle… Bela imtihanı sabırla, nimet imtihanı şükürle aşılır. İyi konuşmanın sırrı gereksiz sözcüklerden vazgeçmektir. Güçlü olmak için Kur’an-ı Kerim okuyun. Şeyh Edebali Haksızlığa isyan etmeyen, kendisinden gelecek her kötülüğe katlanmak zorundadır. Hz. Ali Tek kurtuluşumuz sensin duam. Seni kalbimden dilime götüren Allah’a hamd olsun. Bir saniyede ne olacağını bilmediğimiz bu dünyada kalp kırmak akıllıca değil. Unutmayın kalplerin mimarı Allah’tır.

İslam’ın güzelliği dini whatsapp durum sözleri

İslam dininin güzellikleri herkes tarafından bilinmektedir. Bu güzellikleri anlatmanın en güzel yollarından biri de şimdiye kadar söylenmiş en güzel dini sözlerdir. Whatsapp durum sözleri dini Söz paylaşarak bu güzellikleri telefon listenizdeki herkese ulaştırabilirsiniz. Bunun için en güzel dini sözlere örnek olarak aşağıdaki kelimeler arasından seçim yapabilirsiniz.

Umudunu yitirenlerden olmayın! Manevi dünyanız zengin olsun. Daha sonra maddi zenginlik gelir. Ey insanlar, Allah’ın vaadinin hak olduğundan şüphe yoktur. Bir müminin yanına giren kimse, sanki güzel bir bahçeye girmiş gibi bir ferahlık hisseder. Bana yakın olanlar neslimden gelenler değil, yolumdan gelenlerdir. Hz. Muhammed (SAV) Melekler sana, kalbini ve karnını Allah’ın zikriyle doldur, cennete gel diyorlar. Sevgi konuşturur, tevazu susturur, Allah korkusu hüzünlendirir. Zünnun Mısrî Hz. İslam güneş gibidir, üfleyerek sönmez, gündüz gibidir, göz yummakla gece olmaz. Tek başına geceyi gözlerini kapatarak geçirir. Bütün günahların kaynağı olan üç şey vardır. Bunlar: kin, hırs ve hasettir. Whatsapp durum sözleri, dini sözler her zaman en çok tercih edilen durum metinleridir.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın