Zaful Türkiye -Zafuldan Nasıl Alışveriş Yapılır?

Zaful Türkiye, Wiseon Ltd. Çin menşelidir. Bir Hong Kong şirketine ait, moda odaklı bir e-ticaret sitesidir. Bu site üzerinden uygun fiyatlı alışverişler gerçekleştirebilir, 49 Dolar üzeri tutarlarda kargonuz ücretsiz olarak gönderilir.

Alıcılar Neden Zaful’u Tercih Ediyor?

Türkiye’den pek çok moda tutkunu Zaful’u tercih ediyor çünkü hem Çin’den ithal kıyafetleri ucuza satın alma imkanı sağlıyor hem de belirli bir tutarın üzerindeki alışverişlerde kargo ücretini karşılıyor.

Zaful’un tercih edilmeme sebepleri nelerdir?

Her konuda olduğu gibi Zaful isimli siteden alışveriş Ne yapılması gerektiği konusunda da karşıt görüşler var. Bazı alıcılar arkadaşlarının memnun kalması ve arkadaşlarının tavsiyesi üzerine bu kadar uygun fiyata alışveriş yapabilecekleri bir site bulmaları nedeniyle Zaful’dan duydukları memnuniyeti kelimelere dökemezken, bazı alıcılar da sitenin gönderdiği ürünlerin Zaful’dan geldiğini belirtti. Yanlış beden geldi ve ürünün rengi ekranda görünenden tamamen farklıydı. Hatta bambaşka bir ürün aldıklarını ve siteyi kesinlikle tavsiye etmediklerini belirtmişlerdir. Bu noktada tercih alıcıya kalıyor.

Zaful Ne Tür Ürünler Satıyor?

Zaful’da bikini, takı, elbise, etek, tulum, pantolon, bluz, ceket, saç aksesuarları ve mayo gibi çeşitli giyim ürünlerini satılık olarak görmek mümkün. Ürünler çeşitli renk ve boyutlarda mevcut olup, alıcı kendi isteğine göre sipariş verebilir.

Zaful’dan Doğru Boyutta Ürün Nasıl Satın Alınır?

Her ülkenin insan yapısı farklı olduğundan her ülkenin giyim mağazalarında bedenler farklılık gösterebilmektedir. Zaful’dan satın aldığınız ürünün bedeninize uygun olduğundan emin olmak için sayfanın alt kısmında bulunan Müşteri Desteği başlıklı listeden Beden Rehberi kısmına tıklayıp verilen ölçülere göre mezura ile ölçünüzü alabilirsiniz, ve satın aldığınız ürünün bedeninin doğru olduğundan emin olacaksınız.

Zaful’dan Nasıl Satın Alınır?

Zaful’dan sipariş verebilmek için her e-ticaret sitesinde olduğu gibi öncelikle hesap açmanız gerekmektedir. Üye olabilmek için sayfanın sağ üst köşesinde bulunan insan figürüne tıklayıp Hesap Oluştur butonuna bastıktan sonra e-posta, şifre gibi bilgileri girmeniz gerekmektedir. Öğrenci e-posta adresiniz varsa öğrencilere özel indirimlerden yararlanacaksınız. Daha sonra satın almak istediğiniz ürüne karar verin ve istediğiniz beden ve rengi seçin. Ürün seçerken ürün özelliklerini ve varsa ürün yorumlarını dikkatlice okuyunuz. Mevcut kupon kodunuz varsa kupon kodunu, ödeme ve adres bilgilerini girip kargo şirketini seçtikten sonra siparişiniz 7-10 iş günü içerisinde tamamlanıp girdiğiniz adrese teslim edilecektir.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın