Abiyi Telefona Kaydetme isimleri Nelerdir

En sevdiğimiz kişileri telefon rehberimize eğlenceli şekillerde eklemek her zaman eğlencelidir. Erkek ve kız kardeşler, sıklıkla tartışılan ama her zaman sevilen aile üyeleridir. Ne kadar çekişme olursa olsun kardeşlik çok önemlidir. Çok sevdiğiniz ama komik bir şekilde sürekli kavga ettiğiniz kardeşlerinizi telefonunuzdan eğlenceli bir şekilde kurtarmak isterseniz yazımızın devamına göz atabilirsiniz. Kardeşimi telefona kaydeden isimler Neler olabilir? Eğer kardeşinizle aranızda kullandığınız komik bir kelime ya da hitap şekli varsa, kardeşinizi bu şekilde kaydetmek yalnızca sizin anlayabileceğiniz komik bir anı olacaktır. Ancak kardeşinizle aranızda şakalaşma yoksa telefonda kardeşinize komik isim kaydetme yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Kardeşimi telefona kaydetmek için isimler

Kardeşim Abican, erkeklerin en iyisidir. Abi, Abim, Kardeşim, Kardeşim, Canım Kardeşim, İkinci Patron, Menajerim, Kabus, Azrail, Bela, Babamın Oğlu, Annemin Oğlu, Kardeşim Küçükağa, Uzaylı Parazit, Abican, Aslan Kardeşim, ATM, Benim Kardeşim, Hulk’ım, Büyüğüm, Komutanım, Dikkat, Kardeşim, Tehlike Açmayın, Virüsü Boşverin, Kardeşiniz.

Kardeşinin Telefonunu Kaydetmek İçin Komik İsimler

Kardeşim Kardeşim Ah kardeşim! Patron Kardeş Yönetici Kardeş Kardeş İkinci patron Evlat edinilmiş Aslan kardeş Canım kardeşim Uzaylı Komutan Hulk Dev adam Açılış Aslan parçası Üvey çocuk Prenses Yakışıklı Kurabiş Kardeşlerin biricik Can kardeşim ATM Abikus Bulabileceğimiz kardeşi kurtarmak için önerilerimiz bunlar senin için telefonda. Kardeşinizin her koşulda en büyük destekçiniz olarak her zaman yanınızda olacağını unutmamanızda fayda var. Ne kadar tartışırsanız tartışın, sizi her zaman koşulsuz sevecek kişi kardeşinizdir. Seni her ne pahasına olursa olsun koruyacak, hatta seni kendi canından daha çok sevecek olan kardeşinin, senin hayatının bir parçası olduğunu unutma. Öncelikle gidip kardeşinize kocaman sarılın, ardından ikiniz arasında şaka varsa o şakanın olduğu kişiler arasında kardeşinizi kaydedin, yoksa sizin için derlediğimiz tasarruf önerilerinden herhangi birini seçerek kaydedin. Sen!

Check Also

Bağcılar’da Düğün Salonu Arayanlar İçin 12 Mekan

Bağcılar'da düğün salonu arayanlar için en iyi 12 mekanı bulun! Geniş seçenekler ve uygun fiyatlarla unutulmaz bir düğün için hazırlık yapın.

Bir yanıt yazın