Eski sevgili laf sokucu sözler

Ayrılıklar her zaman zor ve üzücüdür. Çünkü her iki tarafın da anlaşmasıyla sonuçlanan ve her iki tarafı da tatmin eden bir ayrılık yoktur. Her seferinde bir taraf çok inciniyor. Ayrılıkların sonu her zaman kötü olur. Bir taraf uzaklaşırken, diğer taraf büyük bir acı, yürek kırıklığı ve öfkeyle baş başa kalıyor. Bu acıyı ve öfkeyi dile getirmek isteyenler, ayrılık sonrasında küfürlü sözlerle acıyı bir nebze olsun hafifletmeye çalışırlar. Eski sevgiliye hakaret eden sözler Biraz olsun kafanızı rahatlatabilir.
Eski sevgiliye hakaret eden sözler Bunlar sıklıkla kalbinize gelse de, daha önce incinmiş olan başkaları tarafından söylenen sözler de olabilir. Bunların çok farklı örneklerini bulabilirsiniz. Eski sevgiliniz sizi üzdüyse ona söyleyebileceğiniz en güzel sözlerden örnekler: Seni kaybettiğim için hiç üzgün değilim. Dedikleri gibi, hayattan ziyade paradan tasarruf etmek daha iyidir. Gidişine bir isim koymamız gerekirse mal kaybı diyelim. Gitmem diyenlerden yalnız kalmayı öğrendik! Sakın bana kalbimde olduğunu söyleme, biliyorsun kalabalığı sevmem. Korkma canım. İstenmediğim bir kalpte gölgemi bile bırakmam. Geç kalmış bir aşk idamdan sonraki af gibidir. Gelecekte ne olacağını biliyor musun? Üzgünüm, ben başkasınınım! Ayaklarıyla gitseydi ben yetişirdim ama o başkasıyla gitti. Dikkat olmak! Önemsediğiniz şeylerin altında ezilebilirsiniz. Kimseden bir şey istemiyorum. Biraz daha uzakta oyna. Çok ağırsa benimle hayat kapındadır paşam. Artık güneş gibi ısıtanı değil, yıldız gibi parlayanı sevdiklerini anlayın! Şimdi devam etme sırası sizde. Ama sıra bana gelmesin. Dua etmek! Artık herhangi bir hayale sarılamayacak kadar yorgunum. Buğulu camdaki kelimeler gibisin. Yani benim nefesim olmadan sen bir hiçsin!

bu kelimeler eski sevgiliye hakaret eden sözler Olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Bu sözleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak uygun atıflarda bulunabilirsiniz. Bunlar size yetmiyorsa bu sözleri de düşünebilirsiniz. Her zaman mutluluktan uçtuğunu söylerdi; Onu o kadar mutlu ettim ki uçup gitti, aptal. Bir nedenden dolayı seviyoruz. Daha iyi bir nedenden dolayı onu sileriz. Sorun değil! ‘Sana aşığım’ cümlesinin sonundaki ‘a’ harfi seni terk etti. O da senin gitmene üzülmüyor, hâlâ sana aşığım sanıyorsun. Giden geri gelirse bu seni sevdiğinden değildir. Çünkü daha iyi bir şey bulamadın. Kimine göre kralım, kimine göre yalanım. Merak etme güzelim, ben senin erkeğinin adamıyım! Bugün senin için hiçbir şey yapmıyorsam, dün elimden gelenin en iyisini yapmış olduğum içindir. Bundan sonra ben tren gibi geçeceğim, sen de öküz gibi görüneceksin. En ufak bir zorlukta çekip gidenlere; Bunun adı ‘aşık’ değil, ‘Tanrı size yol göstersin’ denir!

Check Also

Pera Palas’ta Gece Yarısı’nın Yeni Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Emre Şahin’in yönettiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Hazal Kaya, Tansu Biçer ve Selahattin Paşalı’nın …

Bir yanıt yazın