Bir Erkek Arkadaş Olarak Görüyorsa Nasıl Davranır?

Aşk ilişkilerinde bir kadının sizi sevip sevmediğini tahmin etmek daha zor olsa da erkekler için bu durum sanıldığından daha zordur. Erkeklerin sizi beğenip beğenmediğini anlamak için uzun vadeli analizler yapmanız gerekebilir. Bu yüzden erkek arkadaş sizi arkadaş olarak görürse nasıl davranmalısınız başlıklı yazımızda bu ipuçlarını sizler için derledik.

Sizin Hakkınızdaki Bilgilerle veya Hayatınızda Olanlarla İlgilenmiyorlar

Tahmin edemediğiniz erkekler sizi arkadaş olarak görürse, özel bilgilerinizle ve hayatınızdaki derin değişikliklerle asla ilgilenmeyeceklerdir. Ayrıca bu analizlerde çok dikkatli olmak gerekebilir. Öte yandan hayatınızla ilgili kişisel olmayan bilgilerle de ilgilenebilirler. Bu durumda tahmin edemediğiniz adamın sizinle arkadaş olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Arkadaş olduğunuz bir erkek daha genel düzeyde hayatınızda kalmak isterken, sevgiliniz olmak isteyen bir erkek daha derin bir düzeyde size eşlik etmek isteyebilir.

Onu erkek arkadaşı olarak görse nasıl davranır?

Tamamen Sade Davranışlar ve Genel Tutumlar Sergilerler

Bir erkeğin sizi arkadaş olarak görmesi durumunda nasıl davranacağı bağlamında önemli rol oynayan bir diğer faktör, sizi arkadaş olarak gören erkeğin yanınızda olması ve aynı şekilde davranmasıdır. Genel tavırlar ve düz tavırlar sergileniyorsa bu, o erkeğin size aşık olmadığına işaret olabileceğini bilmelisiniz. Ayrıca yanınızdayken belli bir sakarlık ve heyecan belirtisinin olmaması sizi arkadaş olarak gördüğünün en büyük kanıtı olacaktır. Yanındayken tamamen sakar olması, onun sana aşık olduğunun göstergesi olmayabilir. Bu çıkarımları uzun bir zamana yaymanız işinize yarayabilir.

Onu erkek arkadaşı olarak görse nasıl davranır?

Bir Erkek Arkadaşa Sizi Arkadaş Olarak Görüyorsa Nasıl Davranılacağına İlişkin En Etkili Çıkarım: Size Erkek Arkadaşlarına Davrandığı Gibi Davranır

Eğer tahmin edemiyorsanız erkeğin yakın çevresi ile olan davranışlarını derinlemesine incelemenizi öneririz. Bu analizler sonucunda elde edeceğiniz veriler sizin için gerçek sonuçlar üretebilir. Bu sonuçlarda, bir erkeğin size erkek arkadaşlarından farklı davranmadığını gözlemlediyseniz bu, bu adamın sizden hoşlanmadığı ve sizi sadece arkadaş olarak gördüğü anlamına gelir. Öte yandan karşınızdaki kişi farklı bir yaklaşım benimseyip sizinle ilişkiye girerse bu kişi sizi arkadaş olarak görmeyebilir.

Check Also

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler: Hayatın derinliklerine inen, düşünmeye sevk eden anlamlı sözler burada! Her konuya dair özlü mesajlar için hemen ziyaret edin.

Bir yanıt yazın