İnstagram çekilişi nasıl kazanılır – Obilsin

Instagram’da takipçi sayısına önem veren kişi ve şirketler, daha fazla takipçi kazanmak ve keşfedilmek adına son dönemde sık sık çekilişler düzenliyor. Bu çekilişlerde paylaşılan gönderilere beğeni ve yorum istiyorlar. Ve bu yorumlar çekiliş sonunda özel bir uygulama ile sonuçlandırılmaktadır. Çekilişi kazananlar, hissedarın belirlediği kurallara uygun olarak çekilişe katılmışlarsa söz verilen hediye veya hediyeleri kazanacaklardır. Ve bu tarz bir trend Instagram uygulamasında çok sık yapılıyor ve her zaman büyük bir katılım alıyor. Takip ettiğiniz sayfaların çekilişlerine katılmak ve bu sayfaların hediye edeceği ürünleri kazanmak istiyorsanız bilmeniz gereken bazı önemli detaylar var.

Çekilişi düzenleyen sayfayı dikkatlice araştırın.

Instagram çekilişlerinin her birine kullanıcılar büyük ilgi gösteriyor. Ve bu ilgi birçok sayfa sahibinin dikkatini çekiyor. Sadece hesaplarında trafik oluşturmak isteyen site sahipleri bazen gerçekçi olmayan çekilişler düzenlemektedir. Çekiliş sonucunda vaat edilen hediyeler ise kazananlara teslim edilmemektedir. Bu nedenle katıldığınız sayfanın güvenilir ve bilinen bir sayfa olduğundan emin olmalısınız.

Çekilişi kazanmak için şartlara uygun olarak paylaşın.

Pek çok sayfa size çekilişleri için belirli koşullar sunar. Örneğin bir çekilişte gönderinin altına bir arkadaşınızı etiketlemeniz isteniyor, diğer bir çekilişte ise üç arkadaşınızı etiketlemeniz isteniyor. Bazen sadece yorum yapmak yeterli olurken bazen de hem yorum hem de beğeni gerekli oluyor. Sizden isteneni tam olarak yapın ve çekilişin sonuçlanmasını bekleyin. Aksi halde kazansanız bile kurallara uygun olmadığından haklarınız yedek üyelere devredilecektir.

Daha fazla yorum, daha fazla kazanma şansı

Instagram’daki çekiliş gönderisinin altına ne kadar çok yorum yaparsanız kazanma şansınız o kadar artar. Burada en önemli detay ardı ardına yorum yapmanız durumunda yorum bloğu alabilmenizdir. Yorum bloğu almamak için düzenli aralıklarla yorum göndermeniz gerekir.

Check Also

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler

Duyanları Buz Gibi Yapan Soğuk Espriler - Eğlenceli ve şaşırtıcı mizah dolu bir koleksiyon.

Bir yanıt yazın