Sevgilimi Ne Diye Kaydedebilirim? – Sevgili İçin Rehber İsimleri

Aşk ilişkilerinde her iki tarafın da bu ilişkiyi önemsediğini göstermesi gerekir. Bu durum için farklı yöntemlere başvuran aşıkların, sevgili partnerini telefon rehberine kaydederken özellikle dikkat etmesi gerekiyor. “Kız arkadaşımı neden telefon rehberime kaydedebilirim?” sorularına cevap arıyorsanız yazımıza göz atmanız faydalı olacaktır.

Sevgilimi Neden Kurtarabilirim?

Sevgililerinizi telefon rehberinize kaydederken aşağıdaki önerilerden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Böylece sevgiliniz ona ne kadar değer verdiğinizi anlayacaktır. Üstelik erkek arkadaşınızı rehbere kaydederken dikkatli olmalısınız çünkü erkek arkadaşınız topluluk içinde zor durumda kalabilir. Sevgilinizi telefona kaydedecek isim önerileri şu şekildedir. Beşinci Mevsimim, Kalbim, Mücevherlerim, Kristal Gözlerim, Ruhumun Işığı, Aşk Böceğim, Biriciğim

Pamuk Prenses, Parlayan Yıldızım, Tek’im, Varlık Sebebim, Sonsuzluğum, Ballı Çöreğim, Tek Gerçeğim, Gülüşüm, Huzurum. Sevgilinizi telefon rehberinize kaydederken yabancı ve İngilizce sıfat ve kelimeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sevgiliyi kaydetmeye yarayan yabancı isimler ve sevgiliyi iletişim defterine kaydetmeye yarayan isimlerin İngilizce anlamları aşağıdaki gibidir. Sahip Olduğum Her Şey, bu kelime sevgilinizin hayatınızda sahip olduğunuz her şey olduğu anlamına gelir. Sevgili Kalp, dilimizde “kalbim” veya “kalbim” anlamına gelen kayıt adlarının İngilizce karşılığıdır. Snookum, güneşim, ışığım anlamına gelen bu kelime ile sevdiklerinizi kişi listenize kaydedebilirsiniz. Nefis Pastam yani tatlı pastam anlamına gelen bu kelime, sevgilisini kaydetmeye yarayan isimleri yabancı olan ve sevgilisini neden kaydedebileceğini merak eden kişiler için harika bir öneri olabilir. Sevgili rehber isim önerileri sevgilimi neden kurtarabilirim?

Sizde Hangi Duyguları Uyandırdı?

Check Also

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler

Öğretici ve Düşündürücü En Güzel Özlü Sözler: Hayatın derinliklerine inen, düşünmeye sevk eden anlamlı sözler burada! Her konuya dair özlü mesajlar için hemen ziyaret edin.

Bir yanıt yazın